Ανακοίνωση υποψηφίων για τις εκλογές της 31ης Μαϊου 2008

25 Μαΐου 2008
 
Σήμερα, Κυριακή 25 Μαΐου 2008 και ώρα 15.00, στη Θεσσαλονίκη στα γραφεία της Ε.Σ.Η.Ε.Μ.-Θ., Στρ. Καλλάρη αρ. 5, συνεδρίασε η Εφορευτική Επιτροπή που αποτελείται από τους Στεφανοπούλου Φωτεινή, Γκάλη Όλγα και Χαρίση Φανή.Η Εφορευτική Επιτροπή, αφού διαπίστωσε ότι ο χρόνος υποβολής υποψηφιοτήτων έληξε και δεν υπήρξε αίτηση παρατάσεώς του, και αφού ήλεγξε τις υποψηφιότητες που κατατέθηκαν, ανακηρύσσει υποψηφίους για τις εκλογές της 31ης Μαΐου 2008, οι οποίες θα διεξαχθούν στα γραφεία της Ένωσης (Στρ. Καλλάρη 5), από τις 10 π.μ. έως τις 3 μ.μ. τους εξής:

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
 
Α. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

 

1.     
Βοϊτσίδης Μόσχος του Αναστασίου
(Α.Μ. 221)
2.     
Γρηγοριάδης Σωφρόνιος (Φάνης) του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 450)
3.     
Ζερβοχωρίτου Μαρία του Γεωργίου
(Α.Μ. 432)
4.     
Καντούρης Κωνσταντίνος του Νικολάου
(Α.Μ. 459)
5.     
Καραμπάσης Βασίλειος του Ιωάννη
(Α.Μ. 521)
6.     
Κώστογλου Ξάνθος του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 353)
7.     
Μοσχούλας Άγγελος του Χρήστου
(Α.Μ. 243)
8.     
Παπαδημούλης Βασίλειος του Ιωάννη
(Α.Μ. 259)
9.     
Παπαφωτίου Αριάδνη του Βασιλείου
(Α.Μ. 407)
10. 
Πλήκα Μαρία του Αναστασίου
(Α.Μ. 323)
11. 
Ρεπανάς Αντώνιος του Σταύρου
(Α.Μ. 446)
12. 
Τασιούλας Αναστάσιος του Δημητρίου
(Α.Μ. 484)
13. 
Χαλεπλίδου Χριστίνα του Ιωάννη
(Α.Μ. 552)
14. 
Χατζηεμμανουήλ Μαρία-Μάρνη του Δημητρίου
(Α.Μ. 464)
15. 
Χάτσιος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 326)
 
 
 
Β. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ – ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΡΑ»

 

1.
Αδάμ Γεώργιος του Νικολάου
(Α.Μ. 251)
2.
Αλεξανδρή Στυλιανή του Δημητρίου
(Α.Μ. 264)
3.
Ασπροπούλης Δημήτριος του Ιωάννη
(Α.Μ. 328)
4.
Βουτσικάκης Αναστάσιος του Θεόδωρου
(Α.Μ. 277)
5.
Καστάνης Γεώργιος του Χρήστου
(Α.Μ. 598)
6.
Κοντογουλίδης Βασίλειος του Ηλία
(Α.Μ. 360)
7.
Κυφωνίδης Ιωάννης του Αβραάμ
(Α.Μ. 615)
8.
Μποζίνη Αναστασία του Χαραλάμπους
(Α.Μ. 378)
9.
Νασιάδης Θωμάς (Μάκης) του Αθανασίου
(Α.Μ. 469)
10.
Πέτροβιτς Δημήτριος του Θεόδωρου
(Α.Μ. 322)
11.
Σιδηροπούλου Μελανία (Μελίνα) του Παναγιώτη
(Α.Μ. 620)
12.
Τότσικας Γεώργιος του Δημητρίου
(Α.Μ. 374)
13.
Φωτόπουλος Νικόλαος του Παύλου
(Α.Μ. 398)
14.
Χανός Παναγιώτης του Σεραφείμ
(Α.Μ. 359)
 
Γ. Συνδυασμός «ΑΣΥΝΤΑΧΤΟΣ ΤΥΠΟΣ»

 

1.
Ακριτίδου Ειρήνη του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 473)
2.
Ανδρικοπούλου Ελένη του Παναγιώτη
(Α.Μ. 294)
3.
Γκίρμπας Ιωάννης του Πέτρου
(Α.Μ. 517)
4.
Δεργιαδές Φίλιππος του Λεωνίδα
(Α.Μ. 462)
5.
Μακρής Δημήτριος του Νικολάου
(Α.Μ. 555)
6.
Μαργαριτίδου Στυλιανή του Σωτηρίου
(Α.Μ. 550)
7.
Μεϊντάνη Μαρίνα του Γεωργίου
(Α.Μ. 490)
8.
Μεχμέτ Σερήφ του Μουσταφά
(Α.Μ. 674)
9.
Μπίκας Χαράλαμπος του Σπυρίδωνα
(Α.Μ. 508)
10.
Νικολάου Αθανάσιος του Χαραλάμπους
(Α.Μ. 755)
11.
Τριανταφύλλου Αλέξανδρος του Αστερίου
(Α.Μ. 487)
 
Δ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΣΕ ΔΡΑΣΗ»

 

1.
Αλεξιάδης Αλέξανδρος του Παναγιώτη
(Α.Μ. 685)
2.
Ανανιάδου Άννα του Χρήστου
(Α.Μ. 396)
3.
Βασβατέκη Καλλιρρόη του Δημητρίου
(Α.Μ. 627)
4.
Ντάβου Κωνσταντίνα του Γεωργίου
(Α.Μ. 642)
5.
Παπαδόπουλος Ευάγγελος του Νικολάου
(Α.Μ. 754)
6.
Στρίκος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 722)
 
Ε. Συνδυασμός «ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ – ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

 

1.
Αθανασόπουλος Δημήτριος του Ηλία
(Α.Μ. 357)
2.
Αμπατζή Μαρία του Αθανασίου
(Α.Μ. 739)
3.
Αυγέρη Θεοδώρα του Πέτρου
(Α.Μ. 562)
4.
Βήττας Χρήστος του Δημητρίου
(Α.Μ. 343)
5.
Ζάχου Ελένη του Βασιλείου
(Α.Μ. 467)
6.
Ηλιάδης Νικόλαος του Παναγιώτη
(Α.Μ. 512)
7.
Θεοδωροπούλου Καλλιόπη (Πόπη) του Σταύρου
(Α.Μ. 713)
8.
Καραμητρούσης Κωνσταντίνος (Ντίνος) του Αθανασίου
(Α.Μ. 384)
9.
Καρανδεινός Αντώνιος του Ματθαίου-Νικολάου
(Α.Μ. 694)
10.
Καρράς Νικόλαος του Χρήστου
(Α.Μ. 220)
11.
Κουσιοπούλου Ευανθία του Νικολάου
(Α.Μ. 717)
12.
Λιάμης Λεωνίδας του Σπυρίδωνα
(Α.Μ. 453)
13.
Μαυρίδης Αντώνιος του Χαραλάμπους
(Α.Μ. 377)
14.
Ντόζης Δημήτριος του Ιωάννη
(Α.Μ. 478)
15.
Προκοπίδου Σοφία του Ιωάννη
(Α.Μ. 626)
16.
Σπιτσέρης Νικόλαος του Δημητρίου
(Α.Μ. 362)
17.
Σταμπουλής Αναστάσιος του Σωκράτη
(Α.Μ. 666)
18.
Σφυρή Αντιγόνη του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 531)
19.
Φωκιανίδης Αναστάσιος (Τάσος) του Στυλιανού
(Α.Μ. 339)
20.
Χριστάρα Θεοφίλη του Αριστοτέλη
(Α.Μ. 766)
 
 
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
 
 
Α. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

 

1.
Δραγώγιας Δημήτριος του Εμμανουήλ
(Α.Μ. 547)
2.
Κυριακούλης Βασίλειος του Σωκράτη
(Α.Μ. 588)
3.
Περιστεράκης Περιστέρης του Χαραλάμπους
(Α.Μ. 355)
 
Β. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ – ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΡΑ»

 

1.
Κουφοκώστας Δημήτριος του Γεωργίου
(Α.Μ. 823)
2.
Χατζηεμμανουήλ Ιωάννης του Παναγιώτη
(Α.Μ. 496)
3.
Χατζηπαντελής Θεόδωρος του Συναχέρη
(Α.Μ. 415)
 
Γ. Συνδυασμός «ΑΣΥΝΤΑΧΤΟΣ ΤΥΠΟΣ»

 

1.
Λουκοβίκας Μιχαήλ του Ιωάννη
(Α.Μ. 223)
2.
Χαραλαμπίδης Παναγιώτης του Χρήστου
(Α.Μ. 351)
 
Δ. Συνδυασμός «ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ – ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

 

1.
Αγγελόπουλος Ηλίας του Ανδρέα  
(Α.Μ. 589)
2.
Κατσάρας Βασίλειος του Γεωργίου  
(Α.Μ. 802)
3.
Σαπρανίδης Αιμίλιος του Ιωάννη  
(Α.Μ. 744)
 
 
ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
 

 

1.
Αστεριάδου Καλλιόπη (Πόπη) του Ευστρατίου
(Α.Μ. 519)
2.
Γιαννούλης Χρήστος του Ιωάννη
(Α.Μ. 640)
3.
Γκίνος Γρηγόριος του Γεωργίου
(Α.Μ. 297)
4.
Κανάρης Εμμανουήλ του Γεωργίου
(Α.Μ. 303)
5.
Καραούλη Μαρία του Γεωργίου
(Α.Μ. 268)
6.
Κουτσαμπάρης Φώτιος του Δημητρίου
(Α.Μ. 558)
7.
Νικηφορίδης Αλέξανδρος του Εμμανουήλ
(Α.Μ. 618)
8.
Τσίγγανας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 325)
 
ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
 

 

1.
Γιαννακίδης Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Ιωάννη
(Α.Μ. 284)
2.
Καραγιαννίδης Ευκλείδης του Μιχαήλ
(Α.Μ. 267)
3.
Μπαχτσεβάνη Αθανασία του Ιωάννη
(Α.Μ. 242)
4.
Παλαμάρκος Κωνσταντίνος του Χρήστου
(Α.Μ. 176)
5.
Πετρίδης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 333)
6.
Τσαουσίδης Κλέαρχος του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 219)
 
ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ
 

 

1.
Βουργουτζής Νικόλαος του Παναγιώτη
(Α.Μ. 129)
2.
Γιαγκιόζης Φαίδων του Γεωργίου
(Α.Μ. 156)
3.
Γραμμενίδης Αντώνιος του Αθανασίου
(Α.Μ. 198)
4.
Κολοκοτρώνης Άγγελος του Χρήστου
(Α.Μ. 228)
5.
Στρατάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
(Α.Μ. 214)
6.
Τελίδης Χρήστος του Αγγέλου
(Α.Μ. 281)
7.
Τσερβίνης Γεώργιος του Ιωάννη
(Α.Μ. 210)
 
 
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ
ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ
 

 

1.
Ανδρικοπούλου Ελένη του Παναγιώτη
(Α.Μ. 294)
2.
Γεωργιάδης Γεώργιος του Ιωάννη
(Α.Μ. 609)
3.
Ζαφείρης Χρίστος του Νικολάου
(Α.Μ. 213)
4.
Θεολογίδης Σωτήριος του Κλέαρχου
(Α.Μ. 187)
5.
Καζαντζίδου Νικολέττα (Νικόλ) του Αλεξάνδρου
(Α.Μ. 725)
6.
Καλιεντζίδης Γεώργιος του Ιωάννη
(Α.Μ. 506)
7.
Κεχαγιά Δήμητρα του Αντωνίου
(Α.Μ. 582)
8.
Κουτσούκος Ηλίας του Δημητρίου
(Α.Μ. 310)
9.
Μπλιάτκας Κωνσταντίνος του Δημητρίου
(Α.Μ. 278)
10.
Παζαράς-Λυκεσάς Απόστολος του Σωτηρίου
(Α.Μ. 452)
11.
Πλάκας Ευάγγελος του Χρήστου
(Α.Μ. 765)
12.
Ρέτζιος Αναστάσιος του Χρήστου
(Α.Μ. 602)
13.
Σκαμπαρδώνης Γεώργιος του Θωμά
(Α.Μ. 238)
14.
Τριανταφύλλου Αλέξανδρος του Αστερίου
(Α.Μ. 487)
15.
Τσίμπας Θωμάς του Ιωάννη
(Α.Μ. 418)
16.
Χαρισοπούλου Βασιλική του Δημητρίου
(Α.Μ. 292)
 
 
 
Η Εφορευτική Επιτροπή
 

 

Στεφανοπούλου Φωτεινή
Γκάλη Όλγα
Χαρίση Φανή
 
 
 
Facebook Twitter