Ανακήρυξη για τις αρχαιρεσίες της 29ης Μαϊου 2006

23 Μαΐου 2006
 
 
Σήμερα Τρίτη 23 Μαΐου 2006 και ώρα 15:00 στη Θεσσαλονίκη στα γραφεία της Ε.Σ.Η.Ε.Μ.-Θ., Στρ. Καλλάρη αρ. 5, συνεδρίασε η Εφορευτική Επιτροπή που αποτελείται από τους Ξανθοπλά Νούλα, Οικονόμου Νικόλαο και Σολιόπουλο Βασίλειο.Η Εφορευτική Επιτροπή, αφού διαπίστωσε ότι ο χρόνος υποβολής υποψηφιοτήτων έληξε και δεν υπήρξε αίτηση παρατάσεως του, και αφού ήλεγξε τις υποψηφιότητες που κατατέθηκαν, ανακηρύσσει υποψηφίους για τις εκλογές της 29ης Μαΐου 2006, οι οποίες θα διεξαχθούν στα γραφεία της Ένωσης (Στρ. Καλλάρη 5), από 10 π.μ. έως 3 μ.μ. τους εξής:

 ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
 
Α. Συνδυασμός «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
1.
Ανδρικοπούλου Ελένη του Παναγιώτη
(Α.Μ. 294)
2.
Ανδρούδης Δημήτριος του Νικολάου
(Α.Μ. 567)
3.
Μεϊντάνη Μαρίνα του Γεωργίου
(Α.Μ. 490)
4.
Μπίκας Χαράλαμπος του Σπυρίδωνος
(Α.Μ. 508)
5.
Τριανταφύλλου Αλέξανδρος του Αστερίου
(Α.Μ. 487)
6.
Φουντουκίδης Φωκίων του Γεωργίου
(Α.Μ. 429)
 
Β. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
1.     
Αυγέρη Θεοδώρα του Πέτρου
(Α.Μ. 562)
2.     
Βοϊτσίδης Μόσχος του Αναστασίου
(Α.Μ. 221)
3.     
Γουσίδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 170)
4.     
Γρηγοριάδης Σωφρόνιος (Φάνης) του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 450)
5.     
Ζερβοχωρίτου Μαρία του Γεωργίου
(Α.Μ. 432)
6.     
Κυριακούλης Βασίλειος του Σωκράτη
(Α.Μ. 588)
7.     
Κώστας Παναγιώτης του Ιωάννη
(Α.Μ. 353)
8.     
Μοσχούλας Άγγελος του Χρήστου
(Α.Μ. 243)
9.     
Μποσνακίδης Ιωάννης του Κυριάκου
(Α.Μ. 405)
10. 
Νεράντζης Παύλος του Παναγιώτη
(Α.Μ. 357)
11. 
Παπαδημούλης Βασίλειος του Ιωάννη
(Α.Μ. 259)
12. 
Παπαφωτίου Αριάδνη του Βασιλείου
(Α.Μ. 407)
13. 
Ρεπανάς Αντώνης του Σταύρου
(Α.Μ. 446)
14. 
Στεφανοπούλου Φωτεινή του Δημητρίου
(Α.Μ. 386)
15. 
Χαλεπλίδου Χριστίνα του Ιωάννη
(Α.Μ. 552)
16. 
Χαρίση Φανή του Δημητρίου
(Α.Μ. 664)
 
Γ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΤΩΡΑ – ΈΝΩΣΗ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
1.
Αδάμ Γεώργιος του Νικολάου
(Α.Μ. 251)
2.
Ασπροπούλης Δημήτριος του Ιωάννη
(Α.Μ. 328)
3.
Δημητριάδης Θωμάς του Χρήστου
(Α.Μ. 482)
4.
Ιωαννίδου Δέσποινα του Θεοδώρου
(Α.Μ. 410)
5.
Κακαλή Δέσποινα του Αλεξάνδρου
(Α.Μ. 597)
6.
Κυρόπουλος Σωτήριος του Κύρου
(Α.Μ. 403)
7.
Κυφωνίδης Ιωάννης του Αβραάμ
(Α.Μ. 615)
8.
Πέτροβιτς Δημήτριος του Θεοδώρου
(Α.Μ. 322)
9.
Σιδηροπούλου Μελανία (Μελίνα) του Παναγιώτη
(Α.Μ. 620)
10.
Στέλλας Περικλής του Δημητρίου
(Α.Μ. 280)
11.
Τότσικας Γεώργιος του Δημητρίου
(Α.Μ. 374)
12.
Χατζηπαντελής Θεόδωρος του Συναχέρη
(Α.Μ. 415)
13.
Πλακίδας Ελευθέριος του Ευσταθίου
(Α.Μ. 354)
14.
Κουφοκώστας Δημήτριος του Γεωργίου
(Α.Μ. 823)
 
Δ. Συνδυασμός « ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»
1.
Βήττας Χρήστος του Δημητρίου
(Α.Μ. 343)
2.
Βικόπουλος Αθανάσιος του Νικολάου
(Α.Μ. 411)
3.
Καραμητρούσης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
(Α.Μ. 384)
4.
Καραούλη Μαρία του Γεωργίου
(Α.Μ. 268)
5.
Καρράς Νικόλαος του Χρήστου
(Α.Μ. 220)
6.
Νεστορίδης Παναγιώτης του Θεοδώρου
(Α.Μ. 332)
7.
Σπιτσέρης Νικόλαος του Δημητρίου
(Α.Μ. 362)
8.
Φωκιανίδης Αναστάσιος του Στυλιανού
(Α.Μ. 339)
9.
Φωτοπούλου Αγγέλα του Σπυρίδωνα
(Α.Μ. 480)
 
E. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ
1.
Ανανιάδου Άννα του Χρήστου
(Α.Μ. 396)
 
 
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
 
Α. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
1.
Περιστεράκης Περιστέρης του Χαραλάμπους
(Α.Μ. 355)
2.
Τασιούλας Αναστάσιος του Δημητρίου
(Α.Μ. 484)
3.
Τάτσης Θεολόγος του Πέτρου
(Α.Μ. 677)
 
Β. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΤΩΡΑ – ΈΝΩΣΗ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
1.
Γιαννακίδης Χαράλαμπος του Ιωάννη
(Α.Μ. 284)
2.
Ζαχαριάδης Γεώργιος του Ηρακλή
(Α.Μ. 585)
3.
Κακουσόγλου Μερκούριος του Κυριάκου
(Α.Μ. 303)
4.
Ουζουνίδου Παρθένα – Δέσποινα του Χρυσοστόμου
(Α.Μ. 404)
 
Γ. Συνδυασμός «ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»
1.
Μαργαριτίδου Στυλιανή του Σωτηρίου
(Α.Μ. 550)
 
 
ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
 
1.
Δέλκος Ιωάννης του Αθανασίου
(Α.Μ. 500)
2.
Λουκάς Δημήτριος του Αθανασίου
(Α.Μ. 232)
3.
Πλήκα Μαρία του Αναστασίου
(Α.Μ. 323)
4.
Φωτόπουλος Νικόλαος του Παύλου
(Α.Μ. 398)
5.
Χανός Παναγιώτης του Σεραφείμ
(Α.Μ. 359)
6.
Χατζηεμμανουήλ Ιωάννης του Παναγιώτη
(Α.Μ. 496)
7.
Χατζηεμμανουήλ Μαρία Μάρνη του Δημητρίου
(Α.Μ. 464)
 
 
ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
 
1.
Γκίνος Γρηγόριος του Γεωργίου
(Α.Μ. 297)
2.
Καραγιαννίδης Ευκλείδης του Μιχαήλ
(Α.Μ. 267)
3.
Καραγιαννόπουλος Χρήστος του Χαραλάμπους
(Α.Μ. 216)
4.
Παπαναούμ Περικλής του Πέτρου
(Α.Μ. 207)
5.
Πετρίδης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 333)
6.
Τσαουσίδης Κλέαρχος του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 289)
7.
Χάτσιος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
(Α.Μ. 326)
 
 
ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ
 
1.
Βουργουτζής Νικόλαος του Παναγιώτη
(Α.Μ. 129)
2.
Γιαγκιόζης Φαίδων του Γεωργίου
(Α.Μ. 156)
3.
Κολοκοτρώνης Άγγελος του Χρήστου
(Α.Μ. 228)
4.
Ρεπανάς Σταύρος του Ρήγα
(Α.Μ. 168)
5.
Στρατάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
(Α.Μ. 214)
6.
Τελίδης Χρήστος του Αγγέλου
(Α.Μ. 281)
7.
Τσερβίνης Γεώργιος του Ιωάννου
(Α.Μ. 210)
 
 
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ
ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ
 
1.
Αθανασόπουλος Δημήτριος του Ηλία
(Α.Μ. 357)
2.
Ανδρικοπούλου Ελένη του Παναγιώτη
(Α.Μ. 294)
3.
Ζαφείρης Χρίστος του Νικολάου
(Α.Μ. 213)
4.
Ιωαννίδης Θεόδωρος του Αχιλλέα
(Α.Μ. 182)
5.
Καρδάκου Μαρία του Δημητρίου
(Α.Μ. 306)
6.
Κεχαγιά Δήμητρα του Αντωνίου
(Α.Μ. 582)
7.
Κουτσούκος Ηλίας του Δημητρίου
(Α.Μ. 310)
8.
Μαρίνος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
(Α.Μ. 313)
9.
Μποζίνη Αναστασία του Χαραλάμπους
(Α.Μ. 378)
10.
Ρέτζιος Αναστάσιος του Χρήστου
(Α.Μ. 602)
11.
Σκαμπαρδώνης Γεώργιος του Θωμά
(Α.Μ. 238)
12.
Τριανταφύλλου Αλέξανδρος του Αστερίου
(Α.Μ. 487)
13.
Χρυσοστομίδου Μαγδαληνή του Σάββα
(Α.Μ. 283)
 
 
Η Εφορευτική Επιτροπή
 
Ξανθοπλά Νούλα
Οικονόμου Νικόλαος
Σολιόπουλος Βασίλειος

 

 

Facebook Twitter